evropa.jpg

Výsledky

Elite

2017

Světový pohár - 23. místo scratch

Mistrovství Evropy – 6. místo derny

                                  - 19. místo omnium

MČR            

    • 2.míto stíhací závod družstev 
    • 3. místo stíhací závod jednotlivců
    • 3. místo bodovací závod
    • 4. místo Scratch
    • 4. místo  omnium
    • 4. místo  madison
    • 4. místo vylučovací závod

UCI dráhové závody Class 1

                  • 5. místo scratch (GP Brno)
                  • 5. místo scratch (Memorial od Otmar Malecek)

                  • 6. místo omnium (GP Brno)

                  • 9. místo omnium (Memorial of Otmar Malecek)

                  • 10. místo omnium (GP Vienna)

                                   Class 2                                                -  3. místo omnium (GP ČSC)

Nachtrennen Oschelbron(Něměcko) - 3. místo madison

Lagerhaus Korneuburg Grand Prix (Rakousko) – 2.místo

Meerebeke (kermesse závody v Belgii) - 4. místo

500+1 kolo Brno - 2. místo

 

2016

Mistrovství Evropy – 5. místo derny

Memorial O. Malečka(UCI cl. 1) - 4. místo (+A. Teklinsky POL)

Sparkassen giro Bochum (Německo) – 13. místo kriterium

UIV CUP (madison on track)
 - Bremy (Něměcko)
 - Kodaň – 2. místo +Mathias Lindberg (DEN)

 

2015

Memorial O. Malečka(UCI cl. 1) - VÍTĚZ madison(+F. Sisr)

Memorial E. a J. Cihláře - VÍTĚZ bodovací závod

MČR - 3. místo  MADISON (+Roman Furst) 
          - 4. místo omnium

3 Jours d'Aigle (Švýcarsko UCI cl. 1) - vítězství v etapě
                                                              4. místo celkově madison (+Pascal Dietrich SUI)

GP Jihomoravského kraje (UCI cl. 2) - 4. místo  omnium

Turnaj 2 drah – 1.místo MADISON (+ F. Sisr)

Mistrovství Evropy - 6. místo madison

Šestidenní
 - Londýn

UIV CUP (madison)
Ghent – bodovací dres

Kategorie U23

2014

Mistrovství Evropy U23 - 5. místo MADISON (+Jan Kraus)

Tour of China II (UCI 2.1) - 2. ve vrchařské klasifikaci
                                             21. celkově

MČR U23 - 7. místo časovka
                    7. místo silniční závod

MČR - 2.místo v bodovacím závodě

Memorial J. Grundmanna, J. Wizowskiego (UCI 2.2) 
 - 5. místo v klasifikaci mladíků
 - 15. místo celkově

Giant liga (kriterijní seriál) - Nejaktivnější závodník za měsíc květen a srpen

Univerzitní mistrovství světa – 7. místo časovka

Šestidenní
Amstrdam – 6. místo(+ S. Wotschke)
Berlín - etapové vítězství (+M. Hačecký)
Kodaň - etapové vítězství (+M. Hačecký)

UIV CUP (madison)
Ghent – 3.místo  +Jan Kraus
Brémy – 2. místo +Mathias Lindberg (DEN)

 

2013

Mistrovství Evropy U23 - 3. místo stíhací závod družstev

Memorial O. Malecka (UCI class1) - 3. místo MADISON (+Jan Kraus)

UIV CUP (madison) - Vítěz 2 etap  UIV cupu v  Amstrdamu
                                     Vítěz UIV cupu Amsterdam
                                     Vítěz UIV cupu Fiorenzuola

MČR - 4. místo časovka U23
           3. místo silniční závod U23 (10. místo elite)
           3. místo MADISON (+Roman Furst)

Akademické MČR - Mistr ČR v kriteriu

 

2012

MČR - 3. místo  stíhací závod družstev 
            4. místo bodovací závod

UIV CUP (madison) Vítěz etapy UIV cupu Amstrdam
                                   Vítěz etapy UIV cupu Zurich
                                   Vítěz etapy UIV cupu Kodaň
                                   Vítěz etapy UIV cupu Gent
                                  Vítěz  UIV cupu Gent

 

 

Junior

MČR - 2x mistr ČR  madison
           2. místo časovka
           3. místo silniční závod
           3. místo časovka družstev
           3. místo  1km s p.s.
           3. místo team sprint
           3. místo stíhací závod družstev

EYOF   FINSKO (evropský olympijský festival mládeže)
           3. místo silniční závod